[:cs]

Co umíme nalepit?

Neviditelná ochrana laku

Neviditelná ochrana laku

Stoneprotect je čirá fólie, která funguje jako neviditelný ochránce nového laku. Je možné folii instalovat pouze na nejvíce namáhané díly jako je kapota, přední nárazník a prahy. Lesk Vašeho laku je pak díky UV nepropustnosti a flexibilitě folie ochráněn před vyblednutím od slunce či drobných oděrek od kamínků, větviček či bezohledných parkujících, kteří neřeší komu odřou auto bez bočních lišt otevřením svých dveří. Fólie se dá leštit stejně jako lak a její přítomnost Vás nijak neomezuje v užívání vozidla. Fólii je možně kdykoli odborně demontovat a vyměnit za novou.

Reklamní polep

Reklamní polep

KPMF folie jsou vyrobeny tak, aby po stržení polepu nezůstal na laku žádný zbytek lepidla a folie se dala odbornou demontáží pohodlně sundat. Po demontáži folie má auto zcela netknutý lak bez poškození, kterým se v běžném provozu nedá vyhnout.

Změna barvy vozu

Změna barvy vozu

Folií COLORCHANGE je možné jednoduše a rychle udělat z bílé Škody Fabia žlutý taxík, který si vozí pod folíí několik let nový lak nebo z Vašeho auta obyčejné nenápadné barvy vytvořit nepřehlédnutelnou novinku, kterou jsou auta s matnou barvou. Je známou praxí, že některé barvy se prostě prodávají hůře, ale Vám se prostě líbí, tak proč si neobjednat auto konvenční barvy a přelepit ho na matnou černou, oranžovou nebo klidně růžovou? Před budoucím prodejem vozu lze fólii jednoduše sundat a zůstává nový původní lak.

Tunning

Tunning

Folií můžete z Vašeho plechového mazlíčka udělat vůz jedinečné barvy s velkým výběrem matných a lesklých odstínů, nebo mu jen dopřát zrcátka z 3D CARBONU či střechu a kapotu z chameleona. Pro absolutní jedinečnost vozu je možné vyrobit folii s vlastním návrhem designu s výhradním vlastnickým právem, takže Vaše auto bude opravdu to jediné na světě. Všechny zmíněné polepy mají ochranné vlastnosti transparentní folie.

Proč něco lepit na auto?

Ochrana

Všechny typy našich polepů foliemi KPMF (reklamní celopolepy, folie na změnu barvy, tuning polepy) zaručují ochranu před faktory, které urychlují stárnutí nebo přímo poškozují lak. Ostré slunce, posypová sůl, odletující kamínky, hmyz či vandalismus, před tím vším fólie váš vůz spolehlivě ochrání.

Snadná demontáž

KPMF folie jsou vyrobeny tak, aby po stržení polepu nezůstal na laku žádný zbytek lepidla a folie se dala odbornou demontáží pohodlně sundat. Po demontáži folie má auto zcela netknutý lak bez poškození, kterým se v běžném provozu nedá vyhnout.

Žádná omezení, pouze výhody

S polepeným autem můžete bezpečně do kartáčové myčky a pod vyleštěnou folií, nalepenou na Vašem autě odpočívá nový lak, čekající na svou příležitost při budoucím prodeji vozu.

Vše podle předpisů

U změny barvy vozidla je dobré předejít problémům se stanicí technické kontroly a mít novou barvu zapsanou v technickém průkazu.

Průběh lepení

Profesionální dodání polepu “na klíč” – zcela bez starostí.

 1. Vytvoření cenové nabídky, konzultace technologického postupu polepu
 2. U reklamního polepu, výroba grafického návrhu a jeho schválení
 3. Převzetí Vašeho vozu v naší provozovně.
 4. Příprava vozidla k lepení
 5. Samotné lepení
 6. Předání vozidla, platba dle domluvy

Celý proces trvá dle rozsahu lepení od jednoho do 2 pracovních dní.
Vaše vozidlo po celou dobu instalace neopouští elektronicky zabezpečenou a pojištěnou provozovnu a instalaci provádějí výhradně odpovědní proškolení wrappeři.

Vybrané reference

 

 

Časté dotazy

 1. Jde to sundat?

  Ano, folie je vyrobena tak, aby šla i po několika letech odborně demontovat bez sebemenších následků.

 2. Proč si nechat polepit auto právě u Creaprintu?

  Jsme firma, která nechce být po zadu a neustále se školý novým technologiím. Náš team wrapperů instaluje každý den, tudíž má veliké zkušenosti. Máme skvělé reference našich klientů a jsme partnem Invelt Plzeň, kde už máme řadu spokojených zákazníků. Lepíme jen s těmi nejlepšími fóliemi, které mají potřebné certifikace.

 3. Kolik to stojí?

  Cena je vždy kalkulována na konkrétní poptávku, kterou Vám rádi zpracujeme.

 4. Co říká na změnu barvy policie?

  Vyhláška o trvalé změně barvy motorového vozidla má v tomto směru trochu sporný výklad, proto pro předejití případným problémům je vyřízení změny barvy.

 5. Jak dlouho se auto lepí?

  Auto se dle náročnosti lepí 1 až 2 dny.

 6. Nemůže se s autem během montáže něco stát?

  Vaše vozidlo po celou dobu instalace neopouští elektronicky zabezpečenou a pojištěnou provozovnu, kde se auto předává a instalaci provádějí výhradně odpovědní proškolení wrappeři.

 7. Můžu s autem do myčky?

  Ano, po 14ti dnech od instalace. Údržba folie se neliší od laku a je možné jezdit do kartáčové myčky.

 8.  Jak dlouho folie vydrží?

  Na fólii i na montáž je poskytována záruka po dobu 2 let. Životnost fólie se pohybuje mezi 5 - 7 lety, optimální doba aplikace je 3-5 let.

[:en]

Řezaná grafika - reklamní polep

[:]