Tvoříme weby

Neviditelná ochrana laku

Jednostránkové weby

V dnešní době – čím víc kliků, tím méně zájmu. Čili chcete-li  web, na kterém bude pouze kontakt, aktuality, čím se zabýváte a  třeba ukázky Vaší práce, pak mít vícestránkový web je zbytečná investice a mnohdy více stránek nikoho nezaujme.  Jedna z našich prací je třeba Danova stránka/ Portfolio, Dan je školitel vysokozdvižných vozíků a jednostránkový web je k tomu nejlepší.

Reklamní polep

Vícestránkové weby

Pokud máte více informací, více záložek (například máte půjčovnu nářadí a potřebujete, aby zákazník věděl, kde najít pilu a kde zase sekačku), přijde vícestránkový web vhod – máte totiž přehled, který z jedné stránky jen těžko uděláte. Jeden takový web jsme vytvořili pro kluky z Kaznějova!  Mezi vícestránkové weby může například patřit i blog. 

Změna barvy vozu

E-shopy

Ať už malý eshop s 10 položkami nebo e-shop se 100-200 položkami zvládneme udělat. Začali jsme na tom našem Creafashion.cz a dostali jsme se i k dalším (viz reference).

Tunning

Blog, portfolio, e-shop

Baví nás to a chceme zajistit, aby i podnikatel začátečník měl k dispozici web, za který nezaplatí veškeré svoje naspořené peníze. Protože my jsme také jednou začínali a situaci chápeme. .

 
 
 

Naše reference

Na následujících webových stránkách jsme buď spolupracovali nebo je celé vytvořili: