Galerie potisku textilu

 

Ukázky prací

 

Textil

Potisk reklamního textilu

Potiskneme jakýkoliv bavlněný materiál. Vyrobíme originální dárky dle představy. Stačí si přinést či vybrat motiv.  Na výběr je i z originálních motivů CREA. ….Trička pro deváťáky či maturanty,  trička pro zamilované nebo trička pro prvňáčky . Představivosti se u nás meze nekladou 🙂

Potisk kamiónových zástěrek

Tiskneme na kamiónové zástěrky. Díky kvalitně vybavené sítotiskárně jsme schopni natisknout motivy třeba až do velikosti 3m.

Propisky s potiskem

Propisky s potiskem

Díky vlastní technologii přímého potisku, jsme schopni potisknout jakýkoliv reklamní předmět. Nejčastějším jsou například firemní propisky.  

Kalendáře

Kalendáře

Nevíte si rady s originálním dárkem? Určitě doporučíme tisk firemního či osobního kalendáře. Vybrat si můžete buď ze šablony, či poslat vlastní motiv.

Fotoplátno

Chcete-li se doma nebo v kanceláři cítit opravdu příjemně, ozdobte si stěny fotoplátnem se svou oblíbenou fotografií. Ať už to bude ta z dovolené, svatby nebo dáte přednost svému čtyřnohému mazlíčkovi, krásně vám zútulní interiér.

Tisk tapety

Vyrábíme fototapety či řezané ornamenty na stěnu. Vyberte si motiv, který Vám můžeme vytisknout třeba jako tapetu na zeď v obývacím pokoji.