Vizitky express


Rádi vám připravíme grafický návrh dle vašich představ. Zabýváme se například návrhem logotypů, letáků, vizitek či zpracováním katalogů. Naši grafici jsou vám kdykoliv k dispozici a díky vlastním tiskovým strojům jsme schopni vaše reklamní materiály také ihned vyrobit.Letáky express


Rádi vám připravíme grafický návrh dle vašich představ. Zabýváme se například návrhem logotypů, letáků, vizitek či zpracováním katalogů. Naši grafici jsou vám kdykoliv k dispozici a díky vlastním tiskovým strojům jsme schopni vaše reklamní materiály také ihned vyrobit.

Party servis

Maturitní večírky

Maturitní večírky

Gravírování skleniček, výroba šerp, tisk maturitních novin, tombola a další. Velkým benefitem našich služeb jsou naši partneři na osvětlení, ozvučení a pronájem sálů za výhodné ceny.

Svatební oslavy

Svatební oslavy

Tisk svatebních oznámení, potisk ubrousků, jmenovky na stoly, svatební noviny a mnoho dalšího.Studenti

Studenti

Trička pro deváťáky či maturanty, razítka nebo trička pro prvňáčky a mnoho dalšího. Představivosti se u nás meze nekladou 🙂

Firemní večírky

Firemní večírky

Tisk pozvánek, ubrousků, jmenovky na stoly či katalogy. Velkým benefitem našich služeb jsou naši partneři na osvětlení, ozvučení a pronájem sálů za výhodné ceny.