Digitální/málonákladový tisk

Digitální tisk je ideální pro rychlý a kvalitní tisk menšího rozsahu. Vhodný je například pro vizitky, letáky či brožury. Realizace malého množství tiskovin je pomocí klasického ofsetového tisku finančně nevýhodná. Poskytujeme široký výběr materiálu k potisku, např. bílý lesklý/matný nebo originální papír s ražbou. Nabízíme možnost finálního zpracování formou řezání, sešívání, vysekávání, perforace, řezání do vlastního tvaru či kroužkovou vazbu.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Ofsetový tisk

Technologií ofsetového tisku se dá tisknout téměř vše; tisk letáků od jednobarevných až po plnobarevné publikace, dále je častý ofsetový tisk brožur, plakátů, obalů či knih. Ofsetový tisk se vyplatí při větších nákladech zhruba od stovek kusů. Tradiční zakázkou ofsetového tisku je tisk letáků pro reklamní účely nejrůznějších firem. Zajišťujeme pro naše zákazníky kvalitní ofsetový tisk letáků ve velice krátkém čase, rychlý tisk letáků je důležitý především pro marketingové akce, kde jsou letáky potřeba.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Potisk textilu

Vyrábíme potisky triček s originálními motivy již od jednoho kusu. Zákazník si může zvolit vlastní motiv, který lze vyrobit na počkání. Potisk se dá nažehlit prakticky na jakýkoliv textilní materiál či stuhy. V případě zakázky většího rozsahu vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na realizaci potisku pomocí sítotisku.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Sítotisk a reklamní předměty

Sítotisk je klasická tiskařská technika, která se často využívá pro potisk textilu ve větším množství a reklamních předmětů. Naší výhodou je velká zařízená dílna, kde jsme schopni potisknout například i kamionové zástěrky.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Tampontisk

Technologií tampónového tisku potiskujeme např. propisky a různé reklamní předměty.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

UV Tisk

Disponujeme vlastní technologií UV LED tiskárny. Tato moderní technologie se řadí mezi nejkvalitnější technologii dnešní doby. Vysoká odolnost a stálost barev. Mezi jednu s nejvíce žádaných povrchových úprav patří parciální lakování, které tato technologie umožňuje. Vyrábíme bannery, roll up, vlajky, potiskneme PVC či spoustu jiných tiskových materiálů.

Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, kontaktujte nás.

Gravírování laserem

Gravírujeme a pálíme do velké škály materiálu. Dřevo, plasty, gumy, překližky, reklamní předměty a spousty dalších.

Laserem vyrábíme například razítka, firemní cedule, jmenovky atd. 

Tiskový a řezací plotr

Disponujeme vlastní velkoformátovou tiskárnou, na které dokážeme vytisknout role o šíři až 160cm. Tiskárna zvládne vytisknout bílou i střibrnou barvu. Vytiskne např. samolepky ve všech možných velikostch s jakýmkoliv tvarovým obřezem. Není problém ani výroba bannerů či rollupů.